O nás

All for wedding

Jmenuji se Bára a do svatebního světa mě zavedla vášeň pro organizování a plánování. Proto jsem se stala certifikovanou svatební koordinátorkou a spoluzakladatelkou firmy Svatební koordinátorky. Během své práce jsem se často setkávala s tím, že klienti utráceli spoustu peněz za nákup dekorací, které se snažili po svatbě prodat. S tím jsou však spojené starosti a především čas, který tím strávíte, protože se prodej může táhnout měsíce a i tak nebudete mít jistotu, že si dekorace od vás někdo koupí. A proto jsem založila půjčovnu svatebních dekorací, abych nejen svým klientům ušetřila čas, starosti a hlavně peníze.

   

V půjčovně naleznete dekorace doslova za zlomek ceny oproti ceně pořizovací a kromě tradičních svatebních dekorací tu na vás čekají i výrobky, které jsou zcela jedinečné a vlastnoručně vyrobené, s maximální péčí a smyslem pro detail. Ve svém podnikání se zkrátka řídím pravidlem „fantazii se meze nekladou“.

 

Web jsme pro vás připravili tak, aby bylo nakupování co nejjednodušší a abyste zde našli vše, co pro svou vysněnou svatbu potřebujete.

 

Těším se na vás,

Bára

Co nabízíme

Kvalita

Na kvalitě si zakládáme, zásadně se vyhýbáme asijským a jiným nedůvěryhodným dodavatelům.

Originalita

Produkty, které pochází z naší dílny, jsou originální a najdete je pouze u nás.

Spolehlivost

Vaše rezervované produkty včas obdržíte, dodržování termínů je pro nás prioritou.

Konzultace

Poradíme i s výběrem dekorací, aby vše ladilo dle vašich představ.

Doprava

Pokud nechcete mít starosti s vyzvednutím dekorací, po domluvě vám je osobně dovezeme.

Potřebujete se na něco zeptat? Rádi vám poradíme
Nákupní košík zavřít